TEL +90 532 545 95 29
Bizi Takip Edin: Facebook Twitter İnstagram

İptal İade Politikası

1) Bu doküman, HEKİMOĞLU AJANS ( bundan böyle HEKİMOĞLU AJANS şeklinde anılacaktır) tarafından, sahip olduğu www.hekimogluajans.net alan adı üzerinden yapılan satışlarla ilgili iptal ve iade koşullarını içermektedir.
2) Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.
3) HEKİMOĞLU AJANS, üzerinde satın alınan ürünler, türlerine göre bu politikada belirtilen sürelerde iptal ve iade edilebilir ya da edilemez. İptal ve iade koşulları ilerleyen maddelerde belirtilmiştir.
4) Bu İade Politikası için sözleşme tarihi, geçerli ürün veya hizmet sözleşmesi uyarınca HEKİMOĞLU AJANS tarafından işleme alınan bir ürün veya hizmetin satın alınma tarihi anlamına gelir.
5) İptal ve iade yalnızca yeni satın alımlarda söz konusudur, yenilemelerde ve yükseltmelerde iptal ve iade gerçekleştirilmez.
6) Satın alım sürelerine göre ürünlerin iptal edilebileceği zaman aralıkları şu şekildedir:

7) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler iptal edilemez ve müşteri bu tür sözleşmelerde iade talep edemez. Bu kapsamdaki ürünler şu şekildedir:

  1. Alan adları (kayıt ve yenileme)
  2. Tüm üçüncü parti lisanslar
  3. SSL ve güvenlik ürünleri
  4. Sunucu ürünleri (özel iade koşullarına tabidir)

8) Ücret iadesi kapsamında ücret iadesi talep edilen ürün ve servislerde, müşterilere kampanya kapsamına hediye olarak sağlanan ve anında ifa edilen hizmet ve ürünlerin bedeli iade edilmez. Hediye ürünlerin bedeli toplam ürün iade bedelinden düşülerek iade gerçekleştirilir.
9) Alan adı transferinin çeşitli sebeplerden tamamlanamadığı durumlarda, müşteriye bir alan adı alma hakkı sağlayan “passcode” üretilir.
10) Müşteriler para iadelerini ödeme metoduna geri ödeme olarak ya da sanal karta bakiye yüklenerek alabilirler.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 532 545 95 29