TEL +90 532 545 95 29
Bizi Takip Edin: Facebook Twitter İnstagram

Hazır Site Yazılımı

Small
Yeni başlayanlar için
₺489 / Yıllık
x + x
+10 Adet Hazır Şablon
Limitsiz Sayfa Oluşturma
x
x
x
Mobil Uyumlu
Seo Uyumlu
Slider
İletişim Formu
Resim Galerisi
x
Yönetim Panelli
Medium
Yeni başlayanlar için
₺650 / Yıllık
x + x
+10 Adet Hazır Şablon
Limitsiz Sayfa Oluşturma
10 GB Disk Alanı
10 Adet E-Posta Hesabı
x
Mobil Uyumlu
Seo Uyumlu
Slider
İletişim Formu
Resim Galerisi
x
Yönetim Panelli
Large
Yeni başlayanlar için
₺980 / Yıllık
Alan Adı Ücretsiz + Web Alanı Ücretsiz
+10 Adet Hazır Şablon
Limitsiz Sayfa Oluşturma
Sınırsız Disk Alanı
50 Adet E-Posta Hesabı
Ücretsiz Güvenlik Sertfikası
Mobil Uyumlu
Seo Uyumlu
Slider
İletişim Formu
Resim Galerisi
x
Yönetim Panelli

Bir Kaç Dakikada Web Siteniz Hazır

Yüzlerce tasarımdan birini seçin, istediğiniz bölümünü değiştirin, resim ekleyin, video ekleyin, yazı ekleyin, yayınlayın.

Sınırsız Sayfa ve İçerik

Hazır site aracı ile dilediğiniz kadar yeni sayfa ve içerik oluşturabilirsiniz. Yayınladıktan sonra bu sayfaları tekrar düzenleyip yeniden yayınlayabilirsiniz

İster Kişisel İster İş

İster kişisel site, istersenizde iş yerinize ve yaptığınız işi anlatan bir site yapabilirsiniz. Birbirinden harika şablonlar sayesinde websitesinizi kolayca oluşturabilirsiniz

Ücretsiz Domain

Uygun paketlerde daha geniş depolama alanlarının yanı sıra ücretsiz Domain Tescili hizmetlerimizden faydalananın

Multimedya Desteği

Sitenizi zenginleştirmek için Video, Flash, Resim veya Youtube gibi kaynaklardan, Google Adsense desteğinden kolayca faydalanarak sitenize ekleyebilirsiniz

Modüler Yapı

Sistem modüler şekilde tasarlandığı için istediğiniz objeyi sürükleyip bırakabilirsiniz Konumunu ayarlayıp kilitleyin hepsi bu kadar basit

Tümleşik Mail ve Antispam

Siteniz ile epostalarınız tümleşik çalışır. Bunun için bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Antispam desteği alabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Hazır Web Site paketimiz, web sitesi tasarımı veya yazılımı konusunda yeterince yazılım bilgisi olmayan fakat bir internet sitesi sahibi olmak isteyen bütün müşterilerimizin kullanabileceği kolay, hızlı ve güvenli bir yapıda oluşturulmuş hizmetimizdir. İçerisinde +200 adet ücretsiz internet sitesi şablonu bulunmaktadır ve müşterilerimiz gözlerine hoş gelen bir şablonu seçip sürükle ve bırak yöntemiyle tasarlamaya başlayabilirler.

Hazır Web Site paketleri haftalık olarak yedeklenmektedir ve ihtiyacınız olduğu anda en güncel yedeğiniz size iletilmektedir. Ayrıca kontrol paneli üzerinden siz de sitelerinizi yedekleyebilirsiniz.

Hazır Web Site paketlerinde birçok ücretsiz özellik bulunmaktadır. Bu özellikler ile internet sitenizi veya internet mağazanızı kolaylıkla yaratabilirsiniz. Ücretsiz sağlanan hosting, domain, SSL sertifikası, +200 şablona sınırsız erişim, e-ticaret modülü, ödeme modülü hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Hazır Web Site paketinizi aktif ettikten sonra websitenizi tasarlamaya başlayabilmek için, Hosting.com.tr sitemize mail ve şifrenize giriş yapın, daha sonra müşteri panelimizden hostinglerim sekmesine geçiş yapın, açılan sayfada bulunan Hazır Web Site paketinizin sağ tarafında bulunan yönet butonuna tıklayınız. Karşınıza gelen sayfada "Site Sihirbazına Giriş Yap" butonuna tıklayarak Hazır Site tasarım sayfasına giriş yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklikleri kaydetmeyi unutmamanız gerektiğini önemle hatırlatırız.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 532 545 95 29