TEL +90 532 545 95 29
Bizi Takip Edin: Facebook Twitter İnstagram

Hakkımızda

Hekimoğlu Ajans olarak geçmişten günümüze birçok müşterimizin web tasarım çalışmasına imza atarak, projelerinin destekleyicisi ve geliştiricisi olarak hizmet verdik.

Dijital dünyanın hızla büyümesi ve yaygınlaşmasıyla birlikte son yıllarda ticaretinde internet ortamına kaymaya başlaması sonucunda birçok kurum ve kuruluş için profesyonel projeler oluşturduk ve yayına aldık.

Web yazılım alanında deneyimli ve yaratıcı fikir sahibi bir kadroyla hizmet veriyor, yenilikçi tasarımlarımızla rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Hekimoğlu Ajans, müşterilerinin hemen hemen tüm web ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına alan adı, hosting yani barındırma gibi ihtiyaçlarına da yardımcı olarak gerekli alt yapının oluşturulması ve teminatı konusunda gerekli hassasiyeti ve desteği sunuyor.

Kurumsal bir kimliğin vazgeçilmezi olan SSL sertifikası gibi ihtiyaçlarınız için projenize uygun seçimi yapmanıza ve sizin adınıza temin ederek yayına alınmasını gerçekleştiriyoruz.

Web üzerinde yayın yapan internet sitelerinizi Responsive olarak adlandırılan, akıllı veya uyumlu olarak tabir edebileceğimiz şekilde kodluyor ve bu kodlama sonucunda internet sitelerinizi ziyaretçileriniz mobil cihazlar, tabletler veya akıllı televizyonlar gibi alternatif platformlardan ziyaret etmesi sonucunda herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabiliyor.

Teknoloji ve gelişen sistemleri yakından takip ediyor, sizlere profesyonel çözümler sunuyor ve rakiplerinizden daha başarılı bir projeyi hayata geçirebilmeniz için farklı ve daha gelişmiş bir sistem oluşturuyoruz. Güncel trendler ve teknolojileri yakından takip ederek, yaratıcı fikirlerimizi sizlere sunuyoruz.

Sizlerin dijital imzalarının internet ortamında yayına alınması, özgün ve başarılı bir web sitesiyle rakiplerinizi şaşkına çevirecek tasarımlar sunuyoruz.

Kurumsal kimlik ve marka arasında oluşturulan bir bütünleyici unsur dahilinde, bu iki terimin birbirinden ayrılamayacağına inanıyor, buna göre çalışmalarımızı hazırlıyoruz.

Kurumlar arası çevrimiçi posta yazışmalarının ne kadar önemli olduğunu biliyor, web mail konusunda gelişmiş bir sistem sunuyoruz.

Yenilikçi fikirlerimizle sizlerin karşısına geçiyor, işinizle bütünleşen bir web sitesi oluşturmanız konusunda fikirlerimizle sizlere yol gösteriyoruz. Markanızın web üzerinde yaygınlaşması, gelişmesi ve dijital imzanızın oluşturulması gibi birçok alanda sizlere hizmet veriyor, sizler için çalışıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 532 545 95 29