TEL +90 544 328 03 31
Bizi Takip Edin: Facebook Twitter İnstagram

Google Ads

Günümüzde reklamlar artık maliyeti düşük olarak oluşturulabilir. Dünyada internet uygulamalarının gelişmesi ve insanların alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte artık tüm büyük markalar reklamlarını internet kanalıyla oluşturmaktadır. Sanal ortamda reklam oluşturabileceğiniz birçok alan vardır. Üstelik bu reklamlardan gelir de elde edebilirsiniz.  Bu konuda arama motorlarının yoğun olarak kullanıldığını sizlere ifade edelim.

Google tüm dünyada en çok kullanılan arama motorudur. Google Ads uygulaması üzerinde sizler de reklam vererek firmanızı hedef kitlenize doğrudan ulaştırabilirsiniz. Ancak Google reklamları profesyonel bir gözle oluşturulursa firmanıza faydalı olabilir.  Bu kanal çok kazandıran bir reklamcılık hizmeti olarak bilinir. Sizin marka bilinirliğinizi arttırmak, satış yapmanızı sağlamak ya da web sitenizi tanıtmak amacıyla kullanılabilir.

Google arama motoruna vereceğiniz reklamları hedeflerinize uygun stratejilerle belirliyoruz ve gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Doğru çalışmalarınız ve doğru hedeflemelerle şirketinizin kazançlarını arttıracağız.  Günümüzde birçok  büyük ya da küçük ölçekli işletmenin kullandığı bu reklamı profesyonel şekilde oluşturuyoruz.  Böylece tüm ürün ve hizmetlerinizi kullanıcılara ulaştırmanızı sağlıyoruz.

Google Reklamları Özellikleri Nelerdir?

Google reklamları oluştururken sizlere birçok konuda fayda sağlıyoruz. Öncelikle yaptığımız çalışmalarda sizlere ne gibi yararlar sağlayacağımızı belirtelim;

Her Bütçeye Uygun Reklamlar

Google reklamlarının en güzel yanlarından biri bütçesini sizin belirlemenizdir. Günlük olarak belli bir harcama yaparak bütçenize uygun reklamlar verebilirsiniz. Bunun için size her bütçeye uygun etkili reklamlar veriyoruz. Böylece hedef kitlenize direkt olarak ulaşma ve müşteri potansiyelinizi çok düşük maliyetlerle arttırma şansı veriyoruz.

Tıklama Başına Ödeme

Google reklam konusunda pratik çözümler sunmaktadır. Bütçenizin yanında bu reklamlardan para da kazanabilirsiniz. Reklamlarınız gösterimdeyken hiçbir ücret ödemeyebilirsiniz. Ziyaretçiler reklamınıza tıkladığında tıklama başına da ücret ödeyebilirsiniz. Bütçenize ve çalışma sisteminize uygun bir faturalandırma  da yapılmaktadır. Sizin için en etkili tıklanma başı reklamları oluşturuyoruz.

İlgi Alanı ve Sosyal Yapıya Uygunluk

Google reklamları oluştururken verim almanız için ilgi alanı ve demografik yapıya uygun bir politikayla oluşturuyoruz. Yani reklamlarınız ziyaretçi yaşı, cinsiyeti ve ilgi alanlarına uygun olarak oluşturuluyor. Böylece potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşmanızı sağlıyoruz. Reklamlarınızdaki metinler de ziyaretçilerin seviyelerine uygun olarak oluşturulmaktadır.

Ayarlanabilir Zaman Kontrolü

Reklamlarınızı oluştururken esnek zamanlı bir politika güdüyoruz. Bütçenizi ayarlanabilir şekilde oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Reklamlarınız istediğiniz gün ve saatte yayında oluyor. Böylece paranız boş yere harcanmamış oluyor. Böylece müşterilerinizi istediğiniz şekilde oluşturmanızı sağlıyoruz.

Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası Hedefler

Reklamlarınızı oluştururken ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı için ülke, bölge, şehir ve daha dar alanları seçebiliyoruz.  Böylece hedef kitlenize en uygun müşterileri sizler için buluyoruz.  Böylece bölgesel ya da ulusal olarak tüm müşterilere kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 544 328 03 31