TEL +90 544 328 03 31
Bizi Takip Edin: Facebook Twitter İnstagram

Facebook Reklamı

Sosyal medya insan hayatında çok önemli bir yere geldi. Öyle ki günümüzde her yaştan insan gün içinde en az birkaç saatini sosyal medya üzerinde geçirmektedir.  Öyle ki alışveriş işlemlerinin önemli bir bölümü bu uygulamalar üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden de firmalar da sosyal medya platformlarında yer almaktadır. Kurumsal bir yapıya sahip olan firmaların tamamı bir sosyal medya hesabına sahiptir.

Sosyal medya hesapları kurumsal firmalarda profesyonel şekilde yönetilmelidir. Bu yüzden firmalar sosyal medya hesaplarını profesyonel ajanslara teslim etmektedirler. Sosyal medya danışmanlık hizmetleri firmalara en düşük maliyetlerle gelirlerini arttırma ve çağın şartlarına uyum sağlama fırsatı sunar.  Sizler de sosyal medya uygulamalarındaki profillerinizi bize emanet edin ve kolayca tüm ürün ile hizmetlerinizi buradan tanıtın ve pazarlayın. Farklı sosyal medya danışmanlığı paketleri üzerinden sizlere istediğiniz desteği sağlıyoruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Avantajları Nelerdir?

Sosyal medya hesaplarınız konusunda danışmanlık hizmeti aldığınızda birçok konuda fayda sağlayabilirsiniz. Firmamız sizlere bu konuda destek olmaktadır. Sosyal medya danışmanlığı avantajlarımız şöyle sıralanabilir;

Kimler Sosyal Medya Danışmanlık Hizmeti Alabilir?

Sosyal medya danışmanlık hizmetleri her geçen gün gelişmektedir. Ülkemizde bu hizmeti alan kişi sayısı ve kurum sayısı her geçen gün artmaktadır. Genel olarak herkese hitap eden bir hizmet olsa da şu kişilerin kesinlikle başvurması gereken bir hizmet alanıdır;

Sosyal Medya Danışmanı

Sosyal medyada bulunan hesaplarınızın yönetimiyle sosyal medya danışmanı ilgilenir. Şirketimiz bünyesinde yer alan sosyal medya danışmanı sizlere birçok konuda yardımcı olacaktır;

Kurumsal hesaplarınızın profesyonel şekilde yönetilmesi adına sosyal medya danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece hedef kitlenizi genişletebilir ve rakipleriniz arasında öne çıkarak markanızın bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hangi Uygulamalarda Verilir?

Sosyal medya hesaplarınızda danışmanlık alabileceğiniz belli alanlar vardır. Hesaplarınızın yönetiminde size şu alanlarda destek oluyoruz.

Facebook Danışmanlık

Hedef kitlenizi araştırıyoruz, sponsor ve reklam hizmetlerinizi yürütüyoruz. Bununla birlikte kampanyalarınızı oluşturarak yönetiyoruz. Ayrıca sizler için içeriklerinizi yönetiyoruz ve videolarınızı düzenliyoruz. En eski uygulamalardan oluşan Facebook, en geniş kullanıcı kitlesine sahip platformdur.

Twitter Danışmanlık

Son yılların yükselen trendi Twitter uygulamasındaki hesabınızda reklam ve içerik yayınlarınızı düzenliyoruz. Bununla birlikte hedef kitlenizi belirleyerek ulaşmanızı sağlıyoruz. Ayrıca online kriz ve itibar yönetimi hizmeti veriyoruz. Dijital PR uygulamaları ve monitoring gibi konularda yardımcı oluyoruz.

Instagram Danışmanlık

Instagram en çok kullanıcı kitlesini elde etmeyi başaran platformlardan biridir. İşletme hesapları buradan büyük bir satış geliri elde etmektedir.  Bu uygulamada kurumsal görsel optimizasyonlarınızı yapıyoruz, takipçi sayınızı arttırmak ve organik takipçi kazanmak adına sizlere destek oluyoruz. Kampanyalarınızı oluşturarak yönetiyoruz ve sponsor ile reklam çalışmalarınızı yürütüyoruz. Ayrıca video ve içeriklerinizi profesyonelce oluşturarak markanıza değer katmasını sağlıyoruz.

Linkedin Danışmanlık

Bu uygulama kurumsal kimlik adına mutlaka bulunmanız gereken bir mecradır. Burada kurumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Sonrasında şirket profilinizi en profesyonel şekilde oluşturuyoruz. Linkedin paylaşım stratejinizde sizlere destek oluyoruz. Online pazarlama ve PR oluşturma desteği sunuyoruz.

Google+ Danışmanlık

Google en fazla kullanıcı girişinin olduğu alanlardan biridir. Google+ profillerinizi kurumsal bir yapıya büründürüyoruz. Burada içeriklerinizi yönetiyoruz ve online alandaki kriz ve itibar yönetiminizi sağlıyoruz. Ayrıca dijital medya takibinizi yaparak  iletişim kanallarınızı bilinir hale getiriyoruz.

Youtube Danışmanlık

Youtube en büyük video paylaşım uygulamasıdır. Bu uygulamada sizler de videolar paylaşarak firmanızı tanıtabilirsiniz. Videolarınızı hazırlama ve pazarlama konusunda, video içerik hazırlamada, reklam ve strateji planlamada, Youtube kampanyalarınızı oluşturarak yönetmede sizlere hizmet veriyoruz.

Kurumsal Sosyal Medya Danışmanlığı

Sizler de tüm sosyal medya hesaplarınızı bize emanet edin. Sizlere tüm sosyal medya kanallarında trend olan uygulamalarla destek oluyoruz. Sürekli araştıran ve kendini geliştiren sosyal medya danışmanlarımız sizlere tüm uygulamalarda kurumsal sosyal medya danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Müşteri destek ekibimizi arayın: +90 544 328 03 31