google_ico
instagram_ico
☰ Menu
Hizmet Sözleşmesi

WEB SİTESİ YAZILIMI VE TASARIMI HİZMET SÖZLEŞMESİ

MADDE 1 - TARAFLAR

Bir Ayaspaşa mah. Çerkezköy caddesi, U. Ünsal iş merkezi, Kat:2, No:13 Saray/ Tekirdağ adresine mukim, telefon numarası: 0850 255 06 13 e-posta adresi: info@hekimogluajans.net                                    web sitesi: www.hekimogluajans.net HEKİMOĞLU AJANS  ile diğer tarafta adresinde mukim                                                                                                                                                                                                                                          (Bundan sonra kısaca MÜŞTERİ olarak anılacaktır) arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

MADDE 2 - KONU

İş bu sözleşme MÜŞTERİ’nin iletişim, tanıtım, reklam, bilgi edinme ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet yazılımlarının HEKİMOĞLU AJANS tarafından hazırlanması ve yayımlanması ile sitenin yönetimi hizmetini kapsamaktadır.

MADDE 3 - MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1
MÜŞTERİ, Web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve yazı bazlı dokümanlar ile ürün tanıtımı yapılan kataloglardaki kategoriler, ürün teknik özellikleri ve gerekli içerikleri kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ'nin gerekli dökümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden HEKİMOĞLU AJANS sorumlu tutulamaz.

3.2
MÜŞTERİ, Web sitesine ait yönetici paneli veya yönetim programı olması durumunda site içeriğini kendisi oluşturmak ve bilgileri siteye eklemekle yükümlüdür. HEKİMOĞLU AJANS ihtiyaç halinde MÜŞTERİ’ ye ücret karşılığında yönetici paneli ve içerik konularında teknik destek hizmeti sunabilir.

3.3
MÜŞTERİ, HEKİMOĞLU AJANS tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının HEKİMOĞLU AJANS’ a ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

3.4
MÜŞTERİ, Web sitesinde sunulan tüm yazı, resim v.b. içeriğin kullanımının ve dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, HEKİMOĞLU AJANS’ ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

3.5

MÜŞTERİ, web sitesi güncelleme şifrelerini istediği zaman teslim alabilecektir. Güncelleme şifreleri teslim edilmesinden itibaren bu şifrelerin üçüncü kişilerin eline geçmesinden ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlardan HEKİMOĞLU AJANS sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların veri tabanında yol açtığı hatalardan veya hack girişimleri sonucu oluşan veri kayıpları ve diğer sorunlardan HEKİMOĞLU AJANS  sorumlu tutulamaz.

MADDE 4 – HEKİMOĞLU AJANS’IN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1
HEKİMOĞLU AJANS, MÜŞTERİ’ nin tanıtım, reklam ve bilgi edinme için ihtiyaç duyduğu yazılımları (Web sitesi) hazırlamakla ve sözleşme geçerlilik süresince yayımlamakla yükümlüdür. Hatalardan kaynaklı düzeltmeler için ücret talep edilmeyecektir.

4.2
HEKİMOĞLU AJANS, MÜŞTERİ’ ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek yazılımsal hataları ve sorunları sistemin mümkün kıldığı ölçüde düzeltmekle yükümlüdür.

4.3
HEKİMOĞLU AJANS, MÜŞTERİ’ nin istediği Web sitesinin tasarımı, içeriği, özellikleri v.b. konularda bir Web sitesi taslak metini’ ni oluşturur, oluşturulan bu taslak MÜŞTERİ tarafından kabul edildikten sonra HEKİMOĞLU AJANS Web sitesini sadece bu taslak metin içinde belirtilen şekilde geliştirmekle yükümlüdür.

4.4
HEKİMOĞLU AJANS, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ve Web sitesi taslak metini içinde belirtilmemiş ek tasarım ve fonksiyonları gerekli araştırma tamamladıktan sonra mümkün olması halinde belirleyeceği süre içinde ek ücret mukabilinde sisteme entegre edebileceğini beyan eder.

4.5
HEKİMOĞLU AJANS, Web sitesi taslak metini içinde yer alan özelliklerde yazılım ve tasarım’ ı, taslak metini içinde belirlenen teslim tarihine kadar bitirmeyi taahhüt eder. Oluşabilecek herhangi bir gecikme durumunda MÜŞTERİ önceden gecikmenin sebep ve süresi hakkında detaylı olarak bilgilendirilecektir.

4.6
HEKİMOĞLU AJANS, hazırlanan yazılımın kaynak kod, grafik ve dokümanlarını MÜŞTERİ’  ye verme hakkını saklı tutar. MÜŞTERİ hazırlanan tasarım ve yazılım’ ın kaynak kodlarını HEKİMOĞLU AJANS yetki vermedikçe göremez, ulaşamaz, kopyalayamaz, başka sunucuya taşıyamaz.

4.7

HEKİMOĞLU AJANS, Bu Sözleşme Çerçevesinde Satın Alınan Alan Adının MÜŞTERİ'ye Ait Olduğunu Kabul Eder.

 

MADDE 5 - HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

5.1
İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi sözleşme (……………………………………….)tarihinden itibaren (………………………………….……..) olarak belirlenmiştir. Süre bitiminde her iki tarafın mutabakatı sonucu hizmet süresi, sözleşme yapılacak yıl için belirlenen barındırma/sunucu(Hosting), alan adı(Domain) ve teknik destek ücreti mukabilinde uzatılabilir.

5.2
Sözleşme süresi bitiminde uzatma işlemi yapılmaması nedeniyle barındırma hizmetinin sona ermesinden dolayı doğabilecek bilgi, belge, veri, doküman gibi kayıplardan HEKİMOĞLU AJANS sorumlu değildir. Sözleşme süresi bitiminde alan adı tescilinin uzatılmamasından kaynaklanan iptal olması, durması veya başkası tarafından tescil edilmesinden HEKİMOĞLU AJANS sorumlu tutulamaz.

5.3
HEKİMOĞLU AJANS, geliştirilen ek yazılım hizmetlerini ücreti karşılığında MÜŞTERİ’ ye sağlar.

5.4
Hizmet bedeli HEKİMOĞLU AJANS tarafından sözleşme süresi için (……………………………………………) TL  ( …………………………………………..Türk Lirası) + KDV(%18) olarak belirlenmiştir.

5.5
Hizmet bedelinin en geç (…………………………………………………………………..) tarihinde  MÜŞTERİ tarafından fatura karşılığı HEKİMOĞLU AJANS’ a ödenecektir. MÜŞTERİ tarafından ödemede yaşanacak önlenemeyecek bir gecikme halinde MÜŞTERİ sadece HEKİMOĞLU AJANS ile anlaşma yapmak şartı ile her gecikmeli hafta için (%5) gecikme faizi karşılığında en fazla iki ay olacak şekilde geç ödeme yapabilir.

5.6
Ödemelerin yapılmaması durumunda, HEKİMOĞLU AJANS taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir.

5.7

Sözleşmenin Konu Yapıldığı Alan Adı  (…………………………………………………………………………...)'dur.

MADDE 6 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Tekirdağ Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 6 (altı) madde den oluşan işbu sözleşme                              tarihinde 2 (iki) nüsha olarak düzenlenmiştir.

 

  HEKİMOGLU AJANS                                                                                                       (MÜŞTERİ)                                                        

Kurumsal Kimliğinize Uygun Hizmet Sözleşmesi'mı istiyorsunuz ? tam yerindesiniz ! Bilgi Almak İstiyorum >
feature Güvenilir Referanslar

Güvenilir ve Şık Referanslarımıza bakmadan, referanslarımızı incelemden,yaptığımız işleri görmeden karar vermeyin!

feature Farklı Tasarımlar

Her Konsepte uygun tasarımlar , Kurumsal kimliğinizi yansıtacak güzellikle logonuzla uyumlu bir web sayfası istemezmiydiniz?

feature 7/24 Destek Hattı

7/24 Destek Hattımızla hertürlü soru,görüş ve önerilerinizi bize iletebilir , Formu doldurarak 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Kisaca Hakkimizda

Hekimoğlu AJANS
  • Hekimoğlu Ajans, kurumsal web tasarım firması olarak Tekirdağ’da hizmet veren, yaratıcı ve mobil uyumlu web site tasarımları oluşturan bir web yazılım şirketidir.

İletişim :

+90541 211 95 29

+90850 255 06 13

info@hekimogluajans.net

Çalisma Saatlerimiz  :

Hafta içi : 09:00 - 19:00

Cumartesi : 09:00 - 17:00

Pazar : Kapali

Telif Tüm Hakları Saklıdır 2018 ® Hekimoğlu AJANS
Yukarı Çık